fbpx

ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Successful, Independent, Non-standard!


Sin Brand – це є молодий бренд дизайнерського одягу. Sin Brand – це стиль для успішних незалежних, неординарних людей, покликаний підкреслити індивідуальність кожної особистості. Адже всі ми такі унікальні!!!

Відповідно, кожне наше плаття – унікальне і неповторне. Перш ніж появитися на світ, проходить багато етапів – від розробки і відбору ескізів дизайнером і вже до безпосереднього пошиву плаття.

Ми пропонуємо такі послуги: індивідуального пошиття, ексклюзивного замовлення (плаття повністю розробляється під певного клієнта в одиночному екземплярі), пошиття весільних і вечірніх суконь, міжнародна доставка. І звичайно ви можете придбати готові плаття з нашої колекції.

Найважливіше для нас – це побажання клієнта. Відповідно (залежно від побажання клієнта) ми готові виконати будь-яке наше плаття в іншому кольорі, добавити інше оздоблення чи змінити довжину. Ажде головне для нас, щоб ви почували себе ізюминкою вечора.

Наша компанія розташована у чарівному м. Львів. Але ми з радістю доставимо сукню у любу точку світу.

 
Головною відмінною рисою нашого бренду є індивідуальний підхід до клієнта. У нас, на відміну від бутіків, і тим більше мас-маркету, ви не зіткнетеся з проблемою неідеальної посадки, неякісно виконаних швів, невідповідного відтінку тканини і ряду інших нюансів. Звернувшись в Sin Brand, вас чекає:

Консультація кваліфікованого і досвідченого кравця

Всі наші співробітники, кравці і конструктори-закрійники, мають досвід роботи в індивідуальному пошитті суконь і інших виробів понад 20 років.

Люба тканина і фурнітура на вибір

Працюємо з будь-якими матеріалами та фурнітурою, в тому числі люксовими. За вашим бажанням закуповуємо брендові тканини, мереживо, гудзики та оздоблювальні матеріали від провідних світових виробників.

Економія часу

Виконуємо пошиття не тільки якісно, але і швидко. З огляду на активний ритм життя, ми максимально економимо час клієнтів, надаючи преміум-сервіс - виїзд замірника на будинок, підбір тканини і фурнітури без присутності замовниці/ка по WhatsApp або Viber, адресну доставку готового виробу.

Унікальний дизайн

Виконуємо пошиття суконь тільки за авторським ескізом, враховуючи індивідуальні особливості фігури і всі побажання клієнтки. Наші конструктори створюють іменні лекала, в яких кожна деталь продумана до дрібниць.

Преміум якість

Сукні, пошиті на замовлення в «sin brand» - це бездоганна ручна робота. Ви отримаєте не просто авторське виріб,що ідеально сидить по фігурі. Ви станете володаркою бездоганно виконаного наряду, з 4-місячної гарантією на пошиття (крім фурнітури).

Sin Brand — це однозначно ексклюзив

Для тих, хто шукає чогось іншого.

Стиль успішних, незалежних, нестандартних
Вечірні і весільні плаття

 
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 18:00
Відправляємо по цілому світі!
Можливо виконати в будь-якому іншому кольорі, за вашим бажанням.

×
We can sew the dress in different color, according to your wishes

×
Можливо виконати за вашими розмірами
×
Maybe perform at your size
×
Можливо виконати за вашими розмірами

×
Maybe perform at your size

×
Прокат

Умови оренди дивіться тут.

×
Прокат ENG

Умови оренди дивіться тут.

×