fbpx

Інформація для партнерів

Сучасний споживач надзвичайно вибагливий, йому потрібна ідеальна комбінація вартості, якості та актуального дизайну. Згодні, що ця вибагливість цілком виправдана!
Саме тому наші сукні чудово поднують якість, ексклюзивність та ціну.
Запрошуємо до співпраці оптових закупівельників та власників магазинів, салонів з сукнями і білизною: з нами приємно мати справу!

ЧОМУ КУПИТИ СУКНЮ ОПТОМ У  “Sin Brand” ВИГІДНО ДЛЯ ВАС?

Для більшості підприємців пошук постачальника є чималою морокою, адже хочеться швидко знайти надійного та обізнаного партнера. Ми пропонуємо Вам залишити усі пошуки і долучитися до нашої команди. Ваші переваги від співпраці:

  • Sin Brand — прямий постачальник. Це гарантія якості та контролю продукції. Ви маєте можливість підтримати вітчизняного виробника, тим самим поліпшуєте економічний стан країни!
  • За рахунок прямої співпраці без посередників ціни на закупку значно доступніші, аніж пропонують конкуренти. Немає великої націнки — Ви пропонуєте чарівні  плаття своїм клієнтам і до того ж заробляєте самі.
  • Постійним покупцям та замовникам великих партій ми з радістю подаруємо гарну знижку. Є  система лояльності, періодично влаштовуємо акції, тому слідкуйте за новинами.
  • Наші сукні є унікальними,адже розробляються нашим дизайнером,і створюються зза допомогою іменних лекал.Над  виготовленням сукні працюють справжні фахівці своєї справи,з досвідом більше 20 років.
Якщо у Вас залишилися питання, зателефонуйте нам або напишіть електронного листа — надамо змістовну консультацію вже зараз!

Звертайтесь до нас за адресою

Україна, Львівська область, Львів, вул. Коновальця, 92

Телефон:  +38 (073) 052-46-52
Електронна пошта:  info@sin-brand.com

Можливо виконати в будь-якому іншому кольорі, за вашим бажанням.

×
We can sew the dress in different color, according to your wishes

×
Можливо виконати за вашими розмірами
×
Maybe perform at your size
×
Можливо виконати за вашими розмірами

×
Maybe perform at your size

×
Прокат

Умови оренди дивіться тут.

×
Прокат ENG

Умови оренди дивіться тут.

×